Krakowska Szkoła Suzuki

Oferta

• Nauka gry na skrzypcach Metodą Suzuki dla dzieci w wieku od lat 3. Jedna lekcja indywidualna (30 minut) w tygodniu oraz lekcje grupowe (45 minut) raz na dwa tygodnie*. Wypożyczamy odpowiednie do wzrostu dzieci instrumenty. Uczniowie Krakowskiej Szkoły Suzuki stają się członkami ogólnopolskiego stowarzyszenia Suzuki w chwili rozpoczęcia nauki. Do kosztów lekcji należy doliczyć cenę podręczników wraz z płytami CD (ok. 90 zł) oraz roczną opłatę członkowską Centrum Edukacji Suzuki, której wysokość wynosi obecnie 70 zł.
  • Program TweedleWinkZajęcia indywidualne z trenerem metody TweedleWink. Kontakt: Aleksandra Chlebny-Harabasz tel.: 697700101
  • Nauka gry na wiolonczeli Metodą Suzuki. Jedna lekcja indywidualna (30 minut) w tygodniu oraz lekcje grupowe (45 minut) raz na dwa tygodnie*. Wypożyczamy odpowiednie do wzrostu dzieci instrumenty. Uczniowie stają się członkami ogólnopolskiego stowarzyszenia Suzuki w chwili rozpoczęcia nauki. Do kosztów lekcji należy doliczyć cenę podręczników wraz z płytami CD (ok. 90 zł) oraz roczną opłatę członkowską Centrum Edukacji Suzuki, której wysokość wynosi obecnie 70 zł.

• Nauka gry na fortepianie Metodą Suzuki. Jedna lekcja indywidualna (30 minut) w tygodniu oraz lekcje grupowe (45 minut) raz na dwa tygodnie*. Uczniowie stają się członkami ogólnopolskiego stowarzyszenia Suzuki w chwili rozpoczęcia nauki. Do kosztów lekcji należy doliczyć cenę podręczników wraz z płytami CD (ok. 90 zł) oraz roczną opłatę członkowską Centrum Edukacji Suzuki, której wysokość wynosi obecnie 70 zł.

Krakowska Szkoła Suzuki działa według kalendarza roku szkolnego. Opłaty są stałe bez względu na liczbę lekcji w miesiącu.